cs sk

Časté otázky k odstraňovači vodního kamene durgol® express pro všechny předměty v domácnostiVarná konvice

Co je to vodní kámen

Proč je důležité odvápňovat pravidelně a včas?

Jak poznám dobrý odvápňovač?

Je dostatečné odvápňování octem nebo kyselinou citrónovou?

Proč můžu věřit značce durgol®?

Který produkt durgol® je doporučen pro které použití?

 

 

Najděte více informací přímo na obalech našich výrobků nebo v návodu k použití nebo tady na těchto stránkách. Pokud máte další otázky, zavolejte nám prosím nebo napište zprávu: info@durgolexpress.cz, +420 244 460 574, 800 DURGOL (800 387 465) zdarma.

Složení
Voda, anorganická kyselina (kyselina amidosulfonová <15%), ochranná činidla a přísady.

 

Otázka: Chci ušetřit na poštovném, rád bych si přišel osobně vyzvednout zboží do vašeho zákaznického centra. Je to možné?
Odpověď: Zákaznické centrum záměrně není vybaveno pro styk s koncovými spotřebiteli. Také z bezpečnostních důvodů není možno přímo v Zákaznickém centru přijímat platby a vydávat zboží. Chcete-li snížit poštovné na minimum, akceptujte platbu na fakturu. Chcete-li se vyhnout poštovnému úplně a ještě si k tomu chcete zboží prohlédnout, zajděte do specializovaných prodejen.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi durgol® express a durgol® swiss espresso®?
Odpověď:
durgol® express je univerzální odvápňovač pro všechny domácí potřeby. Naproti tomu durgol® swiss espresso® je speciální odvápňovač pro všechny kvalitní přístroje na espreso. Rozdíl mezi oběma výrobky spočívá ve složení ochrany a péče. durgol® swiss espresso® odvápňuje jiným způsobem, přizpůsobeným potřebám kvalitních espreso přístrojů. Méně pění, obsahuje více ochrany a lépe účinkuje za vyššího tlaku a teploty než durgol® express. durgol® express zase účinkuje rychleji a má větší odvápňovací sílu. Nejste-li si jisti, napište nám. Pro základní orientaci si stačí odpovědět na otázku: "Je hodnota mého kávovaru, presovače, atd. větší než 100 €?" Pokud ano, a výrobce to nezakázal, měli byste použít durgol® swiss espresso®.